HEMEN ARA

Köpük Masajı

Köpük Masajı vücudu toksinlerden arındırır gözeneklerimizin rahatlamasını sağlar. Köpük masajı diğer  masaj türlerine göre biraz daha baskı uygulanarak yapılan bir masajdır. Amaç ise yoğunluğu dokuların üzerinden atmaktır.

Köpük masajı Türk Hamam tarihinde vardır ve bununla beraber Thai masaj türleri arasında da yer alır. Köpük masajı öncesi ve sonrasında mutlaka duş almanız gereklidir. Köpük Masajı uygulanan kişinin vücudunun tamamı köpükle kaplanır. Kan dolaşımını hızlandıran köpük masajı, mükemmel enerji verir.

Bu masaj yoluyla toksin maddelerinin büyük bir çoğunluğu deri yoluyla atılır.

Ankara köpük masajı uygulanan merkezimizde köpük masajının birçok faydası vardır. Köpük masajı ile kişilerde Kan dolaşımı hızlanır . Bu sayede vücutta mükemmel bir rahatlama ve enerji verir. Aynı zamanda Ankara Köpük Masajı ile hücrelerin yenilenmesine de olanak sağlar.  Köpük Masajı ile detoks yaparken vücuttan atılan ter sayesinde yüksek toksik atık içerir. Bu sayede bireylerden oluşan ter kokuları da ortadan kalkmış olur.  Ankara köpük masajı yapan merkezimizde köpük masajı ile cilt rengi düzeltilir. Bu sayede ciltte bulunan sıkıntılar ve sorunlar giderilmesi sağlanır. Ankara Köpük Masajı ile zihinsel ve bedensel bir rahatlama sunan köpük masajı, uzman kişiler tarafından yapılması daha çok fayda sağlayacaktır.  Köpük Masajı sayesinde stres ve kaygıdan korunma olur. Böylelikle günün yorgunluğu atılarak vücuda yenilenme etkisi verilir. Köpük masajı, Ankara Köpük masajı merkezimizde uygulanarak  bir işlemdir.